Vítězný vstup mužů do jarní části 1. A třídy

We cannot display this gallery

Foto Marek Vik

Další fotky jsou na našem profilu na FB

MUŽI – 8.3.2020

SK ČESKÁ SKALICE – TJ LÁZNĚ BĚLOHRAD

2 : 0 (1 : 0)

Branky: 38. Martin Diviš, 76. Jan Valeš

Sestava Skalice: Aleš Jakl – Tomáš Voráček, Pavel Sedláček, Jan Holub, Roman Pípek, Stanislav Hanel (69. Lukáš Böhm), Tomáš Pácalt, Lukáš Kožený (17. Martin Škoda), Martin Diviš (81. Matyáš Rýdl), Václav Novotný, Marek Panenka

We cannot display this gallery

Foto Michal Gladics

Jakub Zahradník – trenér (domácí): „Zápas dvou poločasů. V 1. půli jsme jasně dominovali, hráli to, co jsme chtěli. Jediné mínus bylo naše neproměňování šancí. Ve 2. půlce byl lepší hostující mladý celek, který nás přehrával a nakonec nás museli v rozhodujících okamžicích podržet naší veteráni. Nejprve chytil tutovku Jakl a z následného protiútoku, nám dál jistotu po skvostném sólu Panenky Valeš. Díky patří všem hráčům, fanouškům. Utkání s přehledem odřídila zkušená trojice rozhodčích“.

Tomáš Marek, trenér (hosté): „V prvním poločase nás domácí zatlačili na naší polovinu a ukázali nám svojí útočnou sílu. My jsme hrozili minimálně z ojedinělých brejků. Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe. Přestali jsme se bát hrát a zvýšili aktivitu. Role na hřišti se otočily. Byli jsme lepším týmem a převážně se hrálo na polovině domácích. Bohužel se nám nepodařilo využít žádnou šanci a tak přišel brejk domácích, který utkání rozhodl“.
Zdroj www.khfotbal.cz
Share on Facebook
Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.