Fórum

Návštěvní fórum – chat:
klikni ZDE

 

Pravidla diskuze

http://www.fotbalceskaskalice.cz umožňuje vyjádřit se v diskuzi každému návštěvníkovi. Nejedná se však rozhodně o plně svobodnou diskuzi, máme několik základních pravidel, jejichž dodržování se zde bude kontrolovat a případné „vadné“ příspěvky mazat.

Desatero pravidel diskuze:
1) Jsou zakázány všechny pokusy o spam apod.
2) Je zde zakázáno uvádět jakékoliv odkazy na ilegální software.
3) Urážky, nadávky a jiné vulgarismy či rasistické komentáře nejsou tolerovány.
4) Nepiště nesmyslné texty, budou mazány.
5) Za komentář(e) nesou výhradní odpovědnost jejich autoři, nikoliv provozovatel http://www.fotbalceskaskalice.cz , resp. jeho administrátoři.
6) Administrátoři http://www.fotbalceskaskalice.cz si vyhrazují právo mazat komentáře bez předchozího oznámení, či odůvodnění.
7) Autor komentáře publikuje svůj příspěvek dobrovolně, s vědomím všech možných právních následků.
8) Administrátoři http://www.fotbalceskaskalice.cz nejsou povinni mazat jakékoliv příspěvky na žádost jejich autorů či kohokoliv jiného.
9) U některých příspěvků editujeme pouze jednotlivá slova komentářů (např. sprostá slova), pokud jsou v rozporu s pravidly. A to dle uvážení. Pokud je celé vyznění komentáře v takovém rozporu, maže se celý jeho obsah. Obsah komentářů jako takový není nijak upravován.
10) Příspěvky vkládané za účelem propagace (reklamy) komerčních stránek jsou zakázané a jedná se s nimi jako se spamem. Máte-li zájem umístit na těchto stránkách reklamní sdělení, tak kontaktujte administrátory.

0 pages