Memoriál J. Břížďaly – 2008 a mladší

Pozvánka na 18. ročník turnaje starších přípravek 2008 a ml.

Místo: městský fotbalový stadion Česká Skalice (Sportovní ulice 428), okres Náchod, Královéhradecký kraj, Česká republika

Datum:  srpna 2018

Pořadatel: SK Rozkoš Česká Skalice, z. s. ve spolupráci s SK Česká Skalice, z. s.

Startovné: ??

Kategorie: ročníky 2008 a mladší 

Na turnaji malých fotbalistů bude startovat maximálně 16 mužstev z celých Čech podle pořadí došlých přihlášek. Pozvánky budou rozeslány také na Slovensko a do Polska.

Hrát se bude podle platných pravidel pro starší přípravky v Královéhradeckém KFS. Hrací systém bude uzpůsoben tak, aby si všichni hodně zahráli a dlouho nečekali (k dispozici budou čtyři travnatá minihřiště a plocha pro rozcvičení).

Turnaj dlouhodobě podporují Město Česká Skalice, Fotbalová asociace České republiky, Královéhradecký Krajský fotbalový svaz, AGRO CS Česká Skalice, DLNK systems Česká Skalice, reklamní studio Grafital Česká Skalice a rodina Břížďalova.

Turnaje se v minulých letech zúčastnila přední mužstva z celé ČR. Memoriál navštívila družstva zvučných jmen, vedle kterých startovaly týmy z nejzapadlejších vísek a městeček. Jsme rádi, že se k nám mnohá mužstva pravidelně vrací.

Budeme potěšeni, když se i Vaše mužstvo zúčastní tohoto fotbalového svátku v kraji mládí Boženy Němcové. Využijte Memoriál Jiřího Břížďaly ke kvalitní přípravě před podzimní sezonou, která začne v našem kraji o týden později.

Připraveno je základní občerstvení, poháry pro první tři mužstva, ceny a medaile pro všechny týmy jsou zajištěny. Individuální ocenění budou vyhlášena zvlášť.

V areálu stadionu je příjemná stylová fotbalová restaurace s výbornou kuchyní, kde vám po předchozí dohodě můžeme zajistit snídaně, obědy a večeře. Po dohodě pořadatel může zajistit levné ubytování a stravování. V případě zájmu můžete po předchozí dohodě kempovat ve vlastních stanech přímo v oploceném areálu fotbalového stadionu zcela ZDARMA.

Závazné přihlášky podávejte mailem nebo telefonicky nejpozději do 1. srpna 2018. Přihlášená mužstva obdrží podrobné propozice a rozlosování turnaje. Těšíme se na Vaší účast.

Kontakt:

SK ROZKOŠ ČESKÁ SKALICE
http://fotbalcs.webnode.cz/kontakt/

 

Přihlášky:

  1. SK Rozkoš Česká Skalice

Maximálně 16 týmů

Ostatní informace a pravidla jsou na fotbalcs.webnode.cz
 
 

Související odkazy:

Šestnáctý Memoriál Jiřího Břížďaly vyhrál Letohrad, domácí Rozkoš skončila čtvrtá

Všechny výsledky a konečné pořadí 15. ročníku

FC Hradec Králové poprvé vyhrál Memoriál Jiřího Břížďaly

Jiří Břížďala v České Skalici

 

AKTUALIZACE 12.1.2018

0 pages