Pozvánka na halové fotbalové turnaje mužů v České Skalici

FC Ležák pořádá seriál halových fotbalových turnajů mužů ve sportovní hale na Žižkově kopci v České Skalici. Sérii zahájí mikulášský turnaj starých gard nad 33 let v sobotu 5. prosince. O týden později (7.12.) bude následovat Skalická liga v sálové kopané mužů.

Rok 2010 zahájí dvoudenní novoroční turnaj v sálové kopané, kterého se může zúčastnit až 20 mužstev! Další jednodenní turnaj se zde uskuteční v sobotu 6. února 2010. Halovou sezonu zakončí turnaj neregistrovaných v sobotu 20. března.

Všechny turnaje začínají v 8 hodin. Na jednodenní turnaje pořadatelé přijmou maximálně 8 až 9 přihlášených družstev. Pravidla jsou mírně specifická, proto budou upřesněna na místě. Hrát se bude futsalovým míčem velikosti číslo 4. Do povinné výstroje patří jednotné dresy a sálová obuv s nešpinící podrážkou.

Všichni hráči startují na vlastní nebezpečí. Pro všechna družstva budou připraveny hodnotné ceny. Oceněn bude i nejlepší střelec a brankář. Občerstvení je zajištěno v bufetu přímo v hale. Přihlášená mužstva zaplatí do 5 dnů od potvrzení přihlášky startovné ve výši 1000 Kč složenkou na adresu: Stanislav Juriček, Nerudova 742, 552 03 Česká Skalice, telefon 605 989 487. Na složenku je třeba uvést název mužstva. Další informace na www.lezak.cz

Pozvánka na halové turnaje přípravek je v sekci ZIMNÍ HALOVÉ TURNAJE, kde budeme průběžně doplňovat seznamy přihlášených mužstev.

Share on Facebook
Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.