Dorostenci Skalice porazili mladší kolegy z Jaroměře

FK Jaroměř MD – RSCM Rozkoš / Jiskra Česká Skalice SD

2:3 (2:1)

Branky Skalice: Ondřej Resler, Tomáš Pácalt, Dominik Patrný

Foto: Marek Vik

Robin Goll, trenér Skalice: „Po utkáních s Novým Městem nad Metují přišel zápas, kde jsme si mohli relativně zahrát fotbal. Opak byl ale pravdou a podcenění se projevilo hned v prvních minutách, když českoskaličtí inkasovali dvakrát krátce po sobě. Rozdíl ve skóre mohl být ještě větší, nebýt špatných zakončení jaroměřského týmu. Jaroměřáci působili fotbalověji, čemuž napomáhali naši hráči svými nepřesnostmi. Běhali víceméně bez balonu. Celkový projev českoskalického týmu byl v prvním poločase špatný, podařilo se však snížit na 2:1. Druhou půli, ačkoli nebyla ze strany českoskalického týmu perfektní, nepustili svého soupeře do vážnější brankové příležitosti a navíc po chybách v jaroměřské obraně otočili zápas ve svůj prospěch na 3:2. Ke konci zápasu mohli skóre ještě několikrát navýšit, bohužel však naši hráči selhali v koncovce.“

Matěj Exnar, trenér FK Jaroměř: V 10. minutě jsme vedli 2:0 a vytvářeli si další šance, které jsme však trestuhodně zahazovali. Soupeř v závěru první půle vstřelil kontaktní gól, a tak byl výsledek při naši střelecké nemohoucnosti stále otevřený. Další gól nám nebylo souzeno vsítit ani z těch nejvyloženějších příležitostí, vše pak vyvrcholilo neproměněnou penaltou a soupeř nás potrestal z rychlých brejků. Výsledek není v této fázi důležitý, varováním je však druhá půle, kdy naše úspěšnost v osobních soubojích byla s přibývajícími minutami nižší a nižší….

Hodnocení trenéra Jaroměře převzato z webu FK Jaroměř

Share on Facebook
Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.