Pozvánka na fotbal ve dnech 3. a 4. října

Dalšími koly pokračují o víkendu okresní a krajské fotbalové soutěže.

Muži TJ Jiskra Česká Skalice zajíždí v sobotu 3. října pod kopec Velešov, tedy do Doudleb nad Orlicí, jejichž fotbalový klub se jmenuje právě podle zmíněného vrchu. Domácí, kteří v posledním kole vyhráli ve Lhotě pod Libčany, jsou zatím devátí se ziskem 12  bodů. Hosté jsou osmí a mají o bod více. Proto se dá čekat tuhý boj. Zápas začíná v 16 hodin. Autobus Františka Macháčka odjíždí od hřiště ve 13.45 hodin.

Dorostenci TJ Jiskra Česká Skalice se minulý víkend vrátili na první místo tabulky (13 bodů a lepší skóre než druhé Doudleby), které budou chtít potvrdit v sobotu 3. října i na půdě čtvrtého Sokola Javornice (12 bodů). Bodový zisk obou týmů ale napovídá, že to fotbalisté od Rozkoše nebudou mít vůbec lehké. Utkání začne ve 13 hodin. Autobus pana Macháčka odjíždí od hřiště v 11 hodin.

Starší žáky RSCM Rozkoš čeká v sobotu 3. října výjezd do Rychnova nad Kněžnou, kde se utkají s béčkem tamního Spartaku. Domácí jsou favority, v dosavadním průběhu krajské soutěže jsou na prvním místě se ziskem 15 bodů, hosté jsou po sérii nešťastných remíz zatím šestí se ziskem 9 bodů. Utkání začne v 9.30 hodin. Mladší žáci RSCM Rozkoš stále vedou krajskou soutěž, přestože v minulém kole poprvé nebodovali naplno (16 bodů). Rychnov je zatím šestý za 9 bodů. Zápas mladších žáků začne v 11.15 hodin. Autobus pana Macháčka odjíždí z náměstí v 7.30 hodin.

Přípravky RSCM Rozkoš sehrají další turnaj v neděli 4. října na domácím stadionu v České Skalici, kde od 9 hodin přivítají TJ Červený Kostelec a společné týmy Hronova a Police. Postavení všech zúčastněných týmů v tabulce dává tušit boj o každý míč. Přijďte proto podpořit naše nejmladší fotbalisty!

Share on Facebook
Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.