Starší přípravka byla druhá na ESAB cupu ve Vamberku

Fotbalisté starší přípravky RSCM Rozkoš se zúčastnili dobře obsazeného turnaje ve Vamberku, kde se jim dařilo a nakonec skončili druzí. Sedm týmů se utkalo systémem každý s každým. Vyhrál okresní výběr Rychnova nad Kněžnou.

Rozkoš porazila domácí Vamberk 5:0, Solnici 6:0, Vysoké Mýto 4:1, Třebechovice 4:2 a Sokol Třebeš 2:0. Kluci a holky od východočeského moře podlehli pouze výběru okresu Rychnov 3:1, a to je nakonec stálo celkové vítězství. Získali celkem 15 bodů. Výběr vyhrál vše, proto měl o tři body více. Škoda! Ale nevadí, i tak jde o pěkný úspěch. Pořadatelé vyhlásili nejlepším brankářem turnaje českoskalického Tadeáše Součka. „Blahopřeji a jen tak dál“, pochválil svého svěřence trenér Radek Rýdl. „Všem hráčům děkuji za předvedený výkon a rodičům za trpělivost“, dodal kouč. Do střeleckých tabulek se zapsali tito hráči: Ládík Šrajbr 5x, Adam Vondráček 5x, Ondra Ležovič 4x, Terezka Janoušková 4x, Lukáš Provazník 3x a Honzík Horkel jednou.

Sestava RSCM: Tadeáš Souček, Terezka Janoušková, Lukáš Provazník, Vojta Blažek, Mirek Pavlík, Ládík Šrajbr, Ondra Ležovič, Adam Vondráček, Honza Horkel

Share on Facebook
Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.