TJ SOKOL VODĚRADY – TJ JISKRA ČESKÁ SKALICE

5 : 4 (3:2)

Branky Skalice: Miloš Frinta 2, Roman Kubánek, Jakub Nymsa

Sestava Skalice:  Gangur, Flégl, Frinta, Hanuš, Patrný D., Ponka, Patrný J., Novák, Mareš, Nymsa, Kubánek, Gajdoš, Vik

Soupeř nás předčil jak výškově, tak důrazem a nasazením. Přesto jsme se ujali v 11. min. vedení po trestném kopu Nymsou. 21. a 22. min. znamenaly opět změnu skóre a to 1:1 a 1:2 (Kubánek). Do poločasu domácí vývoj otočili ve 34. (2:2)a 45+ (3:2) min. Ve druhém poločase v 50. (4:2) a 60. (5:2)min. opět skórovali domácí. Výsledek 5:2 začínal vypadat na debakl. To se naštěstí nepotvrdilo. Pak přišla 82. (5:3) a 84. (5:4) min., kdy v obou případech skóroval Frinta.
Vladimír Jirásek, trenér Skalice: „Dnes jsme se porazili sami 3 hrubkami. Kdyby se hrálo o deset minut déle tak by se nám zápas povedlo otočit.“