Starší přípravka byla pátá na silně obsazeném turnaji v Hostinném

Turnaje starších v přípravek v Hostinném v sobotu 30.3.2013 se zúčastnilo 10 mužstev. Byly vytvořeny dvě skupiny po 5 mužstvech. Rozkoš hrála ve skupině s týmy: Hostinné A, Trutnov A, Žacléř a Rudník.

V důsledkU velké nemocnosti jsem měl problém se sestavením mužstva. Nakonec jsem s pomocí dvou hráčů z mladší přípravky dal do kupy 9 hráčů, což je ideální stav.

První utkání proti Trutnovu se naše mužstvo ujalo rychle vedení, což nám prospělo. Naše hra byla dobrá se spoustou šancí, které jsme bohužel nedokázali využít, což je náš problém delší dobu. Nakonec jsme v poslední minutě dostali branku na 2:2 a tím jsme nezaslouženě remizovali. Vzhledem k našim výsledkům v průběhu halové sezony to byl výborný výsledek. Branky: Dominik Kreibich, Kryštof Kocián

Druhé utkání ve skupině proti Žacléři mělo stejný průběh a výsledek. Hráli jsme dobře, ale opět jsme neproměňovali šance. Za předvedenou hru byla remíza 1:1 pro nás ztrátou. Branka: Matyáš Rýdl

Ve třetím utkání proti Rudníku jsme konečně zvítězili a to 3:0. Soupeře jsme přehráli ve všech směrech. Mohli jsme si vytvořit skóre ale to proměňování. Branky: Matyáš Rýdl 2x, Marek Kocián.

V posledním utkání proti domácím se hrál výborný fotbal se vším všudy. Nechyběly branky, napětí i bojovnost na obou stranách. Skóre se přelévalo na obě strany. Nakonec jsme prohráli 3:4 po našich dvou velkých chybách v obraně. Branky: Marek Kocián 2x, Matyáš Rýdl.

Ve skupině jsme tedy skončili těsně na třetím místě. Potom jsme hráli se čtvrtým z druhé skupiny, což bylo domácí béčko. Zde se nám konečně podařilo proměňovat většinu šancí, které jsme si vytvořili. Hráči si to užili a zkoušeli si věci, které si předtím nedovolili zkusit, a co jsme jim říkali celou sezonu. Zvítězili jsme 7:0. Branky: Marek Kocián 3x, Matyáš Rýdl, Natálie Minářová, Anna Minářová, Kryštof Kocián.

Tímto vítězstvím jsme postoupili do utkání o 5. místo proti Spartaku Pilníkov. Průběh tohoto zápasu kopíroval to předešlé. Naši hráči si to především užili. Nakonec jsme zvítězili 3:0 a skončili jsme na krásném pátém místě.

Třešničkou na dortu bylo při vyhlašování výsledků. Tadeáše Součka byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje. K tomu mu všichni gratulujeme.

Za výkon celému mužstvu děkuji a doufám, že v předvedené hře budeme pokračovat i v nadcházející soutěži na trávě.

Viděl jsem několik pozitiv, které jsem očekával a dočkal, za což všem děkuji. Mezi tyto pozitiva patří: bojovnost, radost ze hry, týmová souhra, zapojení mladších hráčů, kteří překvapili svojí hrou a nejen mě.

Ještě jednou všem děkuji a těším se na další takové zážitky.

Sestava: Tadeáš Souček, Anna Minářová, Lukáš Provazník, Dominik Kreibich, Adam Vondráček, Marek Kocián, Kryštof Kocián, Matyáš Rýdl, Natálie Minářová

Trenér RSCM Rozkoš, Radek Rýdl

Share on Facebook
Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.