Muži vybojovali opět vítězství 6:2 – Sedláček a Diviš vstřelili po 3 brankách!

TJ JISKRA ČESKÁ SKALICE – FC SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU 6:2 (2:1)
Branky Skalice: Sedláček 3x, Diviš 3x
Sestava Skalice: Krunčík – Chmelík, Goll, Vít, Hauschke – Belák, Pohl, Pejchal, Blažej – Diviš, Voráček
Střídali: Sedláček, Novák, Suchánek

Další utkání zimní přípravy sehráli muži opět v Novém Městě a to za ještě většího mrazu než minulý týden. Mínus 10 stupňů na fotbal opravdu není, ale hrálo se. První branku vstřelili po rohovém kopu rychnovští a ujali se vedení 0:1. Hráči Jiskry se po obdržené brance začali více tlačit na polovinu Spartaku a měli dvě šance. Nejdříve Voráček v těžké pozici minul a poté Diviš nastřelil tyč. Také hráči Rychnova měli velkou šanci, ale tu natřikrát zlikvidoval pozorný brankář Krunčík. Skalice pomalu získávala převahu, ale k vyrovnání se dostala až po faulu na Voráčka, když z nařízené penalty skóroval Diviš – 1:1. Tentýž hráč ještě do konce poločasu přesnou střelou k tyči zvrátil výsledek ve prospěch Skalice na 2:1.

Do druhého poločasu nastoupil ve skalickém útoku Sedláček a v rychlém sledu přidal další dvě branky – 4:1. Jiskra již měla otěže utkání pevně v rukou a měla další šance. Pejchalovu střelu zneškodnil brankář a Belák střílel nad branku. Přesto však branky padaly dál. První hattrick dokonal Sedláček – 5:1. Branky se dočkali i soupeř, snížili na 5:2. Poslední branku utkání však opět vstřelila Skalice, a to konkrétně Diviš, který tak dokonal druhý hattrick utkání a uzavřel skóre na 6:2.

Miloš Killar, trenér Skalice: „Chválím hráče zvlášť za hru po přestávce, kdy jsme jasně dominovali. Nesmíme však být spokojeni, je důležité pokračovat v nastoupené cestě a být přesvědčeni, že je správná.“