Výsledky turnaje v Červeném Kostelci:

RSCM ROZKOŠ – TJ SLOVAN BROUMOV

2 : 1 (0:1)

Branky RSCM: Lukáš Rudolf, Adam Ležovič

Stále se opakují chyby našich hráčů, nedůsledné bránění, ze kterého dostáváme laciné branky. Druhý poločas kluci začali lépe a v zápase zvítězili.

MFK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ – RSCM ROZKOŠ

3 : 0 (0:0)

První poločas jsme hráli se soupeřem vyrovnaný a pohledný fotbal. Ve druhé části jsme po zbytečných chybách prohráli.

RSCM ROZKOŠ – TJ ČERVENÝ KOSTELEC

2 : 2 (2:2)

Branky RSCM: Matěj Formánek, Adam Ležovič

Z naší strany to bylo velice povedené utkání, ve kterém mohl být rozdíl skóre jednoznačnější, ale bohužel doplácíme na neproměňování šancí.

Branky RSCM: Ondřej Ležovič, Adam Vondraček

Sestava RSCM: brankáři: Tadeáš Souček, Jan Kuneš – obrana: Jakub Tláskal, Michal Tipelt, Anna Minářová, Dominik Kreibich, Ladislav Šrajbr, Adam Joudal – záloha: Lukáš Provazník, Terezka Janoušková, Adam Vondráček, Ondřej Ležovič, Jakub Pracný, Lukáš Kricnar – útok: Marek Kocián, Michal Štrof

Radek Rýdl, trenér RSCM: “Na začátek bych chtěl poděkovat všem za dnešní výkon. Naše hra se začíná rýsovat v koukatelný fotbal. Po hledání nejvhodnější sestavy a míst pro jednotlivé hráče se zdá, že jsem nalezl to „správné“. Když k tomu přičtu, že se mi sejde šestnáct hráčů a mohu si dovolit dvě celé „sedmičky“ a dva brankáře, kteří se střídají po poločasech, tak je to radost pracovat.

V prvním utkání jsme měli více ze hry, ale bohužel stále nedovedeme proměňovat vypracované šance, což nás stojí hodně sil. Nakonec byl soupeř šťastnější, když proměnil dvě šance po našich hrubých chybách v obraně – jednu po nepodařeném odkopu našeho stopera a druhou po neobsazení jednoho vysunutého útočníka soupeře a odraženém míči od gólmana.

Druhý zápas proti Broumovu jsme tahali za slabší konec po celou dobu. Soupeř byl lepší jak po rychlostní strance, tak i po stránce technické vyspělosti jednotlivců. Ale už jsme si vypracovali některé šance, což proti Broumovu v minulých zápasech nebylo zvykem.

Poslední zápas proti domácímu týmu jsme byli lepší, zase nás ale trápilo proměňování šancí. Čtyřikrát jsme vedli rychlý protiútok 3 proti 1 a ani jednou jsme nedokázali skórovat, proto jsme nakonec byli rádi za výsledek 2:1, který těsně před koncem zařídil Adam Vondráček střelou z dálky, na kterou gólman soupeře nedoskočil.“