Výsledky mladších žáků a starší přípravky na domácí půdě

MLADŠÍ ŽÁCI – 30.9.2012

Výsledky turnaje v České Skalici:

RSCM ROZKOŠ – FK NÁCHOD

0:0

Domácí podali výborný výkon proti favorizovanému soupeři, v jehož řadách nechyběly „ligové hvězdy“. Rozkoš byla dokonce lepší a zasloužila si Náchod porazit. Ale i remíza je s tímto soupeřem cenná.

 

RSCM ROZKOŠ – TJ SLOVAN BROUMOV

4:0 (0:0)

Branky: Matěj Síla, Michal Šrajbr 2, Oldřich Křížek

V první půli gól sice nepadl, ale přesto se hrálo prakticky na jednu bránu. Broumov se jenom bránil. Neměl hráče na střídání, proto domácí dokázali svoji převahu po změně stran vyjádřit i brankově. Navíc to byly opravdu parádní branky po pěkných akcích. Gól dal dokonce brankář Olda Křížek, který výjimečně nastoupil v útoku.

 

RSCM ROZKOŠ – AFK HRONOV

3:1 (1:1)

Branky RSCM: Matěj Formánek, Adam Ležovič a Michal Šrajbr:

Také ve třetím zápase podali fotbalisté od východočeského moře výborný výkon. Po vyrovnané první půli dali domácí ještě dvě branky a zaslouženě vyhráli. Trenér Jan Hátaš byl se hrou svého týmu i výsledky tentokrát velmi spokojen a kluky pořádně pochválil.

 

STARŠÍ PŘÍPRAVKA – 30.9.2012

Výsledky turnaje v České Skalici:

RSCM ROZKOŠ – FK NÁCHOD

0 : 6 (0:3)

Soupeř byl favoritem a svoji roli také potvrdil.

 

RSCM ROZKOŠ – TJ SLOVAN BROUMOV

0 : 8 (0:3)

Také druhý soupeř byl nad síly domácích mladíků. Poločas sice skončil stejně jako v prvním utkání proti Náchodu, Broumov ale dal dokonce ještě o dvě branky víc.

 

RSCM ROZKOŠ – AFK HRONOV

3 : 1  (0:1)

Branka RSCM: Marek Kocián

Ve vyrovnaném zápase se hosté dostali v první půli do vedení. Po změně stran ale Rozkoš přidala a ohrožovala branku soupeře podstatně více. Jeden z rychlých protiútoků zužitkoval Marek Kocián a vybojoval tak zaslouženou remízu.

 

Share on Facebook
Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.