Muži v přípravě prohráli s Úpicí

TJ JISKRA ČESKÁ SKALICE – SK SPARTA ÚPICE 1:3 (0:0)
Branka Jiskry: 60. Sedláček
Sestava Jiskry: Čejchan – Vít, Goll (46. Novák), Pohl, Chmelík – Belák, Diviš, Hauschke (53. Blažej), Voráček – Železov (64. Nymsa), Sedláček

První poločas měla Jiskra proti novému účastníku A. třídy několik gólových šancí, ale ani jednu neproměnila. V 11. minutě střílel Diviš jen do rukavic Kobose, velké posily v brance Úpice. V 17. minutě z ještě lepší pozice se situace opakovala. Ve 24. minutě vysunul Diviš Sedláčka, ale ten sám před brankářem hostí nezamířil přesně a trefil jen jeho nohu. V 39. minutě tentýž hráč minul před prázdnou brankou míč. V 41. minutě došlo ke kuriózní situaci, když po srážce musel odstoupit hlavní rozhodčí s natrženým obočím. V 45. minutě se do šance dostali i hosté a vstřelili i branku, avšak z postavení mimo hru. V nastaveném čase prvního poločasu ještě dvakrát dobře zasahoval Kobos proti dalším skalickým střelám.

V 47. minutě se po rohovému kopu dostal k odraženému míči hostující stoper a střelou k tyči se nemýlil – 0:1. Hosté najednou ožili a v 56. minutě měli další šanci, když hlavičkovali jen těsně vedle domácí branky. O tři minuty později už svou šanci proměnili a bylo to rázem 0:2. Hned po rozehnání však domácí zásluhou Sedláčka snížili na 1:2. V 79. minutě mohl srovnat Chmelík, když ve vápně obešel obránce a ocitl se sám před brankářem, ale zakončil nepřesně. Poté se potvrdilo pravidlo „nedáš – dostaneš“ a hosté pečetili výsledek třetí brankou – 1:3. Domácí bohužel doplatili na neduh, který je trápil i celou minulou sezónu, a tím je neproměňování šancí a celkově špatná koncovka.