Muži doma opět všechny body odevzdali

TJ JISKRA ČESKÁ SKALICE – TJ DOBRUŠKA 0:1 (0:1)
Sestava Skalice: Čejchan – Chmelík, Goll, Kožený, Tolda (66. Belák) – Diviš (77. Vít), Židík, Havrda, Pejchal – Voráček, Železov

Utkání začali aktivněji hosté z Dobrušky a jejich nebezpečné útočné duo Hašek – Hájek zahrozilo hned ve třetí minutě. Domácí však po deseti minutách převzali otěže utkání a byli lepším týmem. V 15. minutě měli první šanci a byla z toho dokonce tyčka. Ve 23. minutě Divišovu střelu vykopával hostující obránce z brankové čáry a následná dorážka šla vedle. Hosté kontrovali velkou šancí Haška, který ale střílel nad Čejchanovu branku. Ve 25. minutě brankář Dobrušky s problémy vyrazil Havrdův trestný kop na roh. Šance domácích pokračovali a ve 30. minutě výborně vystřelil Pejchal, avšak brankář robinzonádou míč vyrazil. Hosté se znovu osmělili až ve 40. minutě střelou z velké dálky. Nečekaný úder Dobrušky však přišel o dvě minuty později, když hosté rychle rozehráli po faulu, domácí obrana zaspala a byla z toho branka na 0:1.

Druhý poločas se snažili domácí zvrátit nepříznivý výsledek, soupeře po většinu času zatlačili před jeho branku a vytvořili si i řadu brankových příležitostí, ale nepodařilo se jim ani aspoň srovnat. V 75. minutě byl nejblíže srovnání Pejchal, avšak ani jeho střela neprošla do branky přes obránce.  Konec zápasu se trochu vyhrotil a na hřišti se přiostřilo, přispěl k tomu i jinak přesný rozhodčí, který hráče Dobrušky ušetřil od červené karty. Navíc fanoušci hostujícího týmu opět dostáli své špatné pověsti a celý zápas vulgárně pokřikovali a na hřiště házeli předměty. Za pěkného počasí a před velkou diváckou kulisou se ale jinak hrál kvalitní zápas, který však pro domácí již po čtvrté doma skončil porážkou, a to i přes celozápasovou převahu