Program na 43. týden

MUŽI SK ČESKÁ SKALICE jedou v neděli 27. října 2019 do Týniště nad Orlicí, kde se utkají s SK TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ. Začátek zápasu ve 14.30 hodin.

MLADŠÍ ŽÁCI SK ROZKOŠ ČESKÁ SKALICE / TJ SOKOL VELKÁ JESENICE „A“ jedou v neděli 27. října 2019 do Police nad Metují, kde se utkají s TJ SOKOL TŘEBEŠ II. a TJ SPARTAK POLICE NAD METUJÍ / FK NÁCHOD „B“. Začátek turnaje v 10 hodin. 

MLADŠÍ ŽÁCI SK ROZKOŠ ČESKÁ SKALICE / TJ SOKOL VELKÁ JESENICE „B“ přivítají ve čtvrtek 24. října 2019 na domácím stadionu v České Skalici mužstvo TJ VELKÉ POŘÍČÍ / FK NÁCHOD „B“. Začátek zápasu v 17 hodin.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA SK ROZKOŠ ČESKÁ SKALICE / TJ SOKOL VELKÁ JESENICE jede v neděli 27. října 2019 do Náchoda na Hamra, kde se utká s FK NÁCHOD a MFK TRUTNOV II. Začátek turnaje v 9 hodin.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA SK ROZKOŠ ČESKÁ SKALICE / TJ SOKOL VELKÁ JESENICE přivítá v sobotu 26. října 2019 na domácím stadionu v České Skalici mužstva TJ SLOVAN BROUMOV,  TJ VELKÉ POŘÍČÍ a SK BABÍ / TJ SOKOL ZÁBRODÍ. Začátek turnaje v 9.50 hodin.

Share on Facebook
Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.