Výsledek se zrodil až po změně stran

MUŽI – 19.10.2019

MFK TRUTNOV „B“ – SK ČESKÁ SKLAICE

0 : 4 (poločas 0:0)

Branky: 57. Marek Panenka, 73. Erik Berger, 77. Roman Pípek, 86. Jiří Hánl

Sestava Skalice: Roman Weisser, Libor Zítko, Pavel Sedláček, Lukáš Kožený, Václav Novotný, Marek Panenka, Tomáš Pácalt (46. Jan Holub), Tomáš Voráček, Lukáš Böhm Lukáš (70. Jiří Hánl), Roman Pípek (79. Jan Valeš), Erik Berger (86. Matyáš Rýdl)

ŽK 2 : 0 (43. Marcel Štěpánek, 69. Ondřej Toman)

Diváků: 60

Realizační tým MFK Trutnov (domácí): „Dnešní utkání bylo prakticky totožné s tím, které jsme odehráli před týdnem. První poločas byl takřka zcela v naší režii, bohužel nám ale vázla finální fáze, takže jsme tu herní převahu nedokázali nijak zužitkovat. Po změně stran se obraz hry změnil. Hosté byli více na míči a narozdíl od nás začali postupně svůj tlak měnit ve stále vyšší vedení. Pár šancí na odpověď jsme sice měli, ale skórovat se nám nepodařilo. V neposlední řadě moc děkujeme všem dorostencům za pomoc.“

Stanislav Hanel – vedoucí mužstva (hosté): „Zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním nás mladé mužstvo Trutnova přehrávalo ale gól nedalo. V druhém poločase se obraz hry otočil a my jsme vstřelili 4 góly a ještě nedali penaltu. Pro domácí krutý výsledek.“

Dnešní dopolední utkání v Horním Starém městě bylo utkání dvou rozdílných poločasů. V té první jsme tahali za kratší konec, domácí tým byl pohyblivější, přesnější v přihrávkách a kdyby vedl po poločase 3:0, bylo by to asi spravedlivé vyjádření převahy. Našim chlapcům se naopak nedařilo vůbec nic, časné raní vstávání se zřejmě projevilo na hře hostí a tak se šlo do kabin za stavu 0:0.

V poločase se trochu pozměnila sestava domácích i hostí, šťastnější ruku měl zastupující trenér hostů Alda Jakl a hosté najednou byli všude dřív, začaly se dařit přihrávky, zlepšil se pohyb celého týmu (asi se už probrali), a tak není divu, že se role na hrací ploše obrátily. Zlepšená hra hostí vyústila v první branku, kterou vsítil Marek Panenka v 57. min. Po další čtvrthodince se protáhl do vápna Roman Pípek, jeho střelu gólman domácích ještě odvrátil, ale dobíhající Erik Berger hlavou dopravil míč do sítě, 0:2. Na další gól v síti domácích se čekalo pouhé 4 minuty. Prosadil se Roman Pípek a bylo to 0:3. Tečku za utkáním, co se skóre týká, udělal střídající Jirka Hánl, 0:4. 

Po špatné první půli si odvážíme tři zasloužené body, když jsme dokázali v druhém poločase, že fotbal hrát umíme. Třetí zápas venku, devět bodů do tabulky a skóre 14:3 je toho dostatečným důkazem. Ale neusnout na vavřínech. Příští týden nás čeká čtvrté utkání v řadě na hřišti soupeře (Týniště nad Orlicí v neděli 27.10. ve 14:30 hodin).

Věřím, že se mužstvo dobře připraví a přiveze v neděli další body (nezapomenout na loňské utkání, kdy v Týništi hodně zlobili rozhodčí). Vaši fandové vás na utkání opět přijedou povzbudit. Chlapci DÍKY!!!

Váš fanda Vašek Skořepa

Share on Facebook
Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.