Program na 42. týden

MUŽI SK ČESKÁ SKALICE jedou v sobotu 19. října 2019 do Trutnova – Horního Starého Města, kde se utkají s MFK TRUTNOV „B“. Začátek zápasu v 10 hodin. POZOR, HRAJE SE DOPOLEDNE!

MLADŠÍ ŽÁCI SK ROZKOŠ ČESKÁ SKALICE / TJ SOKOL VELKÁ JESENICE „A“ jedou v neděli 20. října 2019 do Broumova, kde se utkají s TJ SOKOL TŘEBEŠ II., TJ RASOŠKY a TJ SLOVAN BROUMOV. Začátek turnaje v 9 hodin.

MLADŠÍ ŽÁCI SK ROZKOŠ ČESKÁ SKALICE / TJ SOKOL VELKÁ JESENICE „B“ přivítají ve čtvrtek 17. října 2019 na domácím stadionu v České Skalici mužstvo AFK HRONOV. Začátek zápasu v 17 hodin.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA SK ROZKOŠ ČESKÁ SKALICE / TJ SOKOL VELKÁ JESENICE přivítají v neděli 20. října 2019 na domácím stadionu v České Skalici mužstva FC HRADEC KRÁLOVÉ a TJ ČERVENÝ KOSTELEC / TJ BANÍK RTYNĚ V PODKRKONOŠÍ. Začátek turnaje v 10 hodin.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA SK ROZKOŠ ČESKÁ SKALICE / TJ SOKOL VELKÁ JESENICE jede v sobotu 19. října 2019 znovu do Police nad Metují, kde se utká s TJ SPARTAK POLICE NAD METUJÍ a TJ VELKÉ POŘÍČÍ. Začátek turnaje v 9.50 hodin.

Share on Facebook
Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.