Páteční výhra v Kunčicích posunula muže v tabulce výše

We cannot display this gallery

Foto Marek Vik

Další fotky jsou na našem profilu na Xichtbůku

MUŽI – 11.10.2019

SK BYSTŘIAN KUNČICE – SK ČESKÁ SKALICE

2 : 6 (1 : 3)

Branky: 26. Radim Faltus, 69. Daniel Denk – 7. a 18. Roman Pípek, 24. Marek Panenka, 56. Lukáš Kožený, 58. Lukáš Böhm, 85. Dominik Bogusz

Sestava Skalice: Roman Weisser, Tomáš Voráček, Pavel Sedláček, Lukáš Böhm (67. Jan Holub), Roman Pípek (87. Jan Valeš), Libor Zítko, Tomáš Pácalt, Lukáš Kožený, Erik Berger (67. Dominik Bogusz), Václav Novotný, Marek Panenka (89. Matyáš Rýdl)

ŽK 1 : 2 (30. Jindřich Laštovička – 30. Tomáš Pácalt, 39. Roman Pípek)

Z. Šulc vedoucí mužstva (domácí): Soupeř byl na rozdíl od nás v útočné fázi produktivní a zaslouženě zvítězil. My se musíme připravit na příští zápas s Novým Městem.

Jakub Zahradník – trenér (hosté): Musíme poděkovat soupeři za vstřícnost se změnou termínu. V utkání se nám povedl vstup do zápasu. Bohužel místo toho, abychom se zcela uklidnili a drželi více balón, přišel trest a snížení, které jsme udrželi do poločasu. V kabině jsme se zklidnili a podobně jako v první, tak i ve druhé půli jsme vstřelili rychlé 2 branky, které rozhodly. Jsme také moc rádi, že se nám postupně vrací do hry naši marodi. Toto vítězství věnujeme našemu předsedovi Jardovi Zítkovi k narozeninám.

Zdroj www.khfotbal.cz

Share on Facebook
Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.