Vítězná premiéra nové trenérské dvojice

MUŽI – 6.10.2019

FK JAROMĚŘ – SK ČESKÁ SKALICE

1 : 4 (poločas 0 : 1)

Branky: 65. Matěj Petráček – 28. Jiří Poděbradský (vlastní), 49. Marek Panenka, 74. Erik Berger, 90. Roman Pípek

Sestava Skalice: Roman Weisser, Tomáš Voráček, Pavel Sedláček, Libor Zítko, Lukáš Böhm, Roman Pípek (90. Matyáš Rýdl), Tomáš Pácalt (73. Jiří Hánl), Lukáš Kožený, Erik Berger (88. Dominik Bogusz), Václav Novotný

ŽK 0 : 2 (25. Václav Novotný , 89. Erik Berger)

Diváků 425

Video z 1. poločasu

Video z 2. poločasu

Dobrý výkon českoskalických fotbalistů znamenal vítězný vstup do funkce trenéra 1 .mužstva Jakuba Zahradníka a jeho asistenta Aleše Jakla.

Hosté vstoupili do zápasu aktivně, domácí odpověděli dvěma nebezpečnými střelami. První zneškodnil výborný gólman hostí, druhá orazítkovala břevno. Hosté zúročili aktivní nátlakovou hru vedoucí brankou v 28.min., když po dlouhém autu Lukáše Böhma, prodloužil domácí obránce hlavou míč přes vlastního brankáře do sítě a hosté se ujali vedení. Poločas 0 : 1.

Do druhé půle vlétli českoskaličtí jako uragán a ve 49.min. výborně zpracoval těžký míč a bleskově zakončil Marek Panenka 0:2. Poté se hosté trochu zatáhli a nechali prostor domácímu týmu. Přesto podnikali nebezpečné výpady do obrany soupeře.  Domácí po chybě naší obrany snížili na 1:2 v 65. min. Pak přišla nepřehledná situace v našem pokutovém území a HR odpískal pokutový kop pro domácí. Po konzultaci s AR byla penalta odvolána. To byl asi zlomový okamžik jinak vyrovnaného zápasu. Po nadýchaném centru Marka Panenky za obranu domácích zakončil hlavou Erik Berger a bylo 1:3. V poslední minutě zápasu si udělal prostor na pravé straně střídající Jirka Hánl, předložil Romanu Pípkovi, ten si vychutnal domácí obranu a uzavřel na konečných 1:4.

Domácí celek předvedl dobrý výkon se spoustou pohybu, ale doplatil na neproměňování šancí. Výsledek zápasu je pro ně dost krutý.

P.S. Poděkování od fanoušků odstoupivší dvojici Jirka Bederka a Richard Berger za odvedenou práci pro českoskalický fotbal a nové trenérské dvojici Jakub Zahradník a Aleš Jakl přejeme více takových výkonů a výsledků, jakého bylo dnes dosaženo.

Chlapci děkujeme!!!

Váš fanda Vašek Skořepa

Miloš Exnar, trenér (domácí): Fotbalové štěstí se k nám v posledních zápasech obrací zády… Nedaří se nám proměňovat naše šance, proto nezískáváme body

Jakub Zahradník – trenér (hosté): Dnes se hrál na těžkém terénu fyzicky náročný fotbal, který moc krásy nenabídl. Většinu utkání se spíše bojovalo a možná právě proto je pro nás toto vítězství proti velmi dobrému soupeři ještě cennější. Chválím celý tým za bojovnost a soudržnost. Děkujeme skalickým divákům a kotli. Utkání s přehledem odřídili 2 zkušení a jeden mladý rozhodčí.