Program na 36. týden

MUŽI SK ČESKÁ SKALICE čekají tento týden dva mistrovské zápasy. Nejprve přivítají ve středu 4. září 2019 v rámci 3. kola poháru hejtmana na domácím stadionu v České Skalici mužstvo TJ SPARTAK POLICE NAD METUJÍ. Začátek zápasu v 17.30 hodin. V neděli 8. září 2019 jedou do nedalekého Provodova, kde se utkají s FK NÁCHOD „B“. Začátek derby v 17 hodin. 

MLADŠÍ ŽÁCI SK ROZKOŠ ČESKÁ SKALICE / TJ SOKOL VELKÁ JESENICE „A“ jedou v neděli 8. září 2019 na turnaj v Jaroměři, kde se utkají s TJ SLOVAN BROUMOV a FK JAROMĚŘ. Začátek turnaje ve 13 hodin.

MLADŠÍ ŽÁCI SK ROZKOŠ ČESKÁ SKALICE / TJ SOKOL VELKÁ JESENICE „B“ jedou ve čtvrtek 5. září 2019 do Velkého Poříčí, kde se utkají s TJ VELKÉ POŘÍČÍ / FK NÁCHOD „B“. Začátek zápasu v 17 hodin.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA SK ROZKOŠ ČESKÁ SKALICE / TJ SOKOL VELKÁ JESENICE jede v neděli 8. září 2019 do Broumova, kde se utká s TJ ČERVENÝ KOSTELEC / TJ BANÍK RTYNĚ a TJ SLOVAN BROUMOV. Začátek turnaje v 10 hodin.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA SK ROZKOŠ ČESKÁ SKALICE / TJ SOKOL VELKÁ JESENICE přivítá v sobotu 7. září 2019 na domácím stadionu v České Skalici mužstva FK NÁCHOD a MACHOV / POLICE. Začátek turnaje v 9 hodin.

Share on Facebook
Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.