Mužům proteklo vítězství mezi prsty

SK Česká Skalice - TJ Sokol Nepolisy

Foto Marek Vik

Další fotky jsou na našem Xichtbůku

MUŽI – 1.9.2019

SK ČESKÁ SKALICE – TJ SOKOL NEPOLISY

2 : 2 (poločas 2 : 0) (4 : 5 na penalty)

Branky Skalice: 16. Martin Škoda, 36. Erik Berger – 46. Jakub Mrázek, 78. Michal Batelka

Sestava Skalice: Roman Weisser, Tomáš Voráček, Pavel Sedláček, Jan Holub, Martin Škoda (32. Lukáš Böhm), Roman Pípek, Tomáš Pácalt, Lukáš Kožený, Erik Berger, Václav Novotný (75. Stanislav Hanel), Marek Panenka

ŽK: 3 : 1  (67. Pavel Sedláček, 77. Erik Berger, 83. Lukáš Kožený – 28. Jan Lihan)

ČK 0 : 1 (2. Michal Masák)

Hanel Stanislav – vedoucí mužstva (domácí): Dnešní utkání se nám hrubě nepodařilo. Celý zápas hrajeme proti deseti vedeme 2: 0 a přesto soupeř zaslouženě vyrovnal a vyhrál i na penalty. Největším mínusem je ale vážné zranění Martina Škody, kterému přejeme brzké uzdravení.

Milan Havlík, vedoucí mužstva (hosté): Měli jsme připravený úplně jiný vývoj zápasu. Téměř celý poločas nás stálo, než se oklepeme z červené karty v první minutě zápasu. Klidu nedodalo ani nucené střídání brankáře. Druhý poločas už byl o něčem jiném, na hřišti jsme vládli a trpělivě dobývali branku domácích. Po srovnání skóre už byla hra vyrovnaná, nikam jsme nespěchali a čekali na penalty, kterými jsme domácí dorazili. náš tým dostává pochvalu za to, že na této horké půdě za stavu 2:0 a v deseti nesložili zbraně. Skvěle, borci!

Share on Facebook
Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.