V Roudnici vyhráli šťastnější hosté

Foto Marek Vik

Další fotky jsou na xichtbůku

MUŽI – 2.6.2019

SK ROUDNICE – SK ČESKÁ SKALICE

0 : 2 (0 : 1)

Branky: 19. Lukáš Kožený, 76. Patrik Houser (vlastní)

ŽK 0 : 1 (67. Tomáš Voráček)

Sestava Skalice: Aleš Jakl – Tomáš Voráček, Pavel Sedláček, Martin Škoda (78. Jiří Hánl), Roman Pípek, Stanislav Hanel, Tomáš Pácalt, Lukáš Kožený, Erik Berger, Václav Novotný, Marek Panenka (61. Ondřej Resler)

První gól padl po standardní situaci, po které nastala doslova „trma vrma“. Míč nakonec do sítě napálil jako správný kapitán hostí Lukáš Kožený. V jeho případě šlo o netradiční zakončení. Většinu svých gólů dal stále populární Gery po přesných hlavičkách nebo střelách z dálky. Tady šlo o dorážku nohou z malého vápna. Druhá branka padla po přesném centru Standy Hanela, který přes šířku vápna našel Tomáše Pácalta, tomu sice míč utekl skoro mimo hřiště, ale Totti to tam pěkně zamotal. Vystřelil z téměř nulového úhlu a s přispěním domácího hráče míč doskotačil do sítě. 

Video z 1. poločasu je tady

Video z 2. poločasu je tady

Mikan Zdeněk, asistent trenéra (domácí): „Někde jsme asi urazili fotbalového boha. Dnes i kdyby jsme hráli do tmy, tak branku nedáme. Na jaře se střelecký trápíme. Skalici na góly stačilo dostat míč do našeho vápna. Tím nijak nesnižuji její výkon, dnes šli vítězství více naproti“!

Stanislav Hanel – vedoucí mužstva (hosté): „Dnešní utkání vyhrálo šťastnější mužstvo.Domácí ani jednu příležitost neproměnili, proto utkání skončilo naší výhrou.Klukům patří poděkování za bojovný a obětavý výkon.Zvláště ale chci poděkovat trojici rozhodčích za perfektně zvládnuté utkání“.

Zdroj www.khfotbal.cz

Share on Facebook
Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.