Program na 22. týden

MUŽI SK ČESKÁ SKALICE jedou v neděli 2. června 2019 do Roudnice, kde se utkají s TJ SOKOL ROUDNICE. Začátek utkání v 17 hodin. Pozor, změna hracího dne, hraje se v neděli!

MLADŠÍ ŽÁCI SK ROZKOŠ ČESKÁ SKALICE „A“ přivítají v pátek 31. května na domácím hřišti v České Skalici mužstva FC SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU a TJ DOBRUŠKA / TJ SPARTAK OPOČNO. Začátek turnaje v 18 hodin.

MLADŠÍ ŽÁCI SK ROZKOŠ ČESKÁ SKALICE „B“  / TJ ČERVENÝ KOSTELEC jedou ve čtvrtek 30. května 2019 do Police nad Metují, kde se utkají s TJ SPARTAK POLICE NAD METUJÍ. Začátek zápasu v 17 hodin.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA SK ROZKOŠ ČESKÁ SKALICE přivítá v neděli 2. června 2019 do Velichovek, kde se střetne s TJ VELICHOVKY, AFK HRONOV a TJ SOKOL VELKÁ JESENICE/TJ SOKOL ZÁBRODÍ. Začátek turnaje v 9 hodin.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA MFK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ / SK ROZKOŠ ČESKÁ SKALICE jedou v sobotu 1. června 2019 do Hradce Králové-Třebše, kde se střetne s TJ SOKOL TŘEBEŠ a FC VRCHLABÍ. Začátek turnaje v 10 hodin.

Share on Facebook
You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

DŮLEŽITÉ! Abyste mohli pokračovat, tak musíte vyřešit následující jednoduchou rovnici (pak budeme vědět, že jste člověk) :-)

Kolik je 6 + 15 ?
Tyto dvě pole zanechejte tak jak jsou: