Program na 21. týden

MUŽI SK ČESKÁ SKALICE přivítají v neděli 26. května 2016 na domácím hřišti v České Skalici mužstvo FC SPARTAK KOBYLICE. Začátek utkání v 17 hodin.

MLADŠÍ ŽÁCI SK ROZKOŠ ČESKÁ SKALICE „A“ jedou v neděli 26. května 2019 do Vrchlabí, kde se utkají s FC VRCHLABÍ/MFK TRUTNOV B a TJ SOKOL TŘEBEŠ I. Začátek turnaje v 9 hodin.

MLADŠÍ ŽÁCI SK ROZKOŠ ČESKÁ SKALICE „B“  / TJ ČERVENÝ KOSTELEC přivítá ve čtvrtek 23. května 2019 na domácím stadionu mužstvo TJ VELKÉ POŘÍČÍ. Začátek zápasu v 17 hodin.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA SK ROZKOŠ ČESKÁ SKALICE jede v neděli 26. května 2019 do Velichovek, kde se střetne s TJ VELICHOVKY, AFK HRONOV a TJ SOKOL VELKÁ JESENICE/TJ SOKOL ZÁBRODÍ. Začátek turnaje v 9 hodin.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA MFK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ / SK ROZKOŠ ČESKÁ SKALICE přivítá v sobotu 25. května 2019 na domácím stadionu v České Skalici mužstvo FK NÁCHOD, se kterým se utká hned dvakrát.  Začátek turnaje v 10 hodin. 

Share on Facebook
You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

DŮLEŽITÉ! Abyste mohli pokračovat, tak musíte vyřešit následující jednoduchou rovnici (pak budeme vědět, že jste člověk) :-)

Kolik je 13 + 14 ?
Tyto dvě pole zanechejte tak jak jsou: