Cenná výhra na penalty. Heroický výkon deseti statečných vzdoroval favorizovanému Náchodu a dočkal se odměny!

MUŽI – 8.5.2019

SK ČESKÁ SKALICE – FK NÁCHOD „B“

2 : 2 (0 : 1) (penalty 3 : 2)

Branky: 60. a 81. Stanislava Hanel 2x – 17. Luboš Pavlíček (z penalty), 63. Matěj Jahoda

Sestava Skalice: Aleš Jakl – Tomáš Voráček (72. Dominik Bogusz), Pavel Sedláček, Martin Škoda, Roman Pípek, Stanislav Hanel, Jiří Hánl (56. Ondřej Resler), Tomáš Pácalt, Lukáš Kožený, Václav Novotný, Marek Panenka

ŽK: 4 : 2 (17. Aleš Jakl, 42. Martin Škoda, 43. Pavel Sedláček, 89. Tomáš Pácalt – 44. Jakub Vaněček, 60. Jakub Rorbach)

ČK 1 : 0 (17. Lukáš Kožený)

Marek Vik (domácí): K nevůli vyšší moci a třetích stran jsme v tomto až do konce dramatickém utkání urvali bod za remízu a druhý za penaltový rozstřel. Hráčům děkuji za nasazení a srdíčko, které dnes přes nepříznivý vývoj utkání ukázali. Hráčům a funkcionářům Náchoda děkujeme za férové jednání, protože ani jedna strana nevěděla, co se to na hřišti vlastně děje. A stejně jako minulý týden můj kolega se zeptám: Pro koho se ten fotbal vlastně hraje?

Michal Malý, člen výboru (hosté): Utkání, ve kterém jsme byli asi o chloupek lepším týmem a od 17. minuty jsme hráli proti deseti, jsme nezvládli psychicky, dovolili jsme domácím vyrovnat a v penaltové loterii se štěstí přiklonilo k domácím.

Zdroj: www.khfotbal.cz

Share on Facebook
Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.