Kanonáda vynesla muže na průběžné 10. místo

Další fotky jsou na xichtbůku

MUŽI – 28.4.2019

SK ČESKÁ SKALICE – SK BYSTŘIAN KUNČICE

7 : 2 (3 : 1)

Branky: 3. Jan Valeš , 11. Erik Berger , 43. a 48. Marek Panenka 2, 51. Martin Škoda , 75. a 90. Ondřej Resler 2 – 45. Pavel Sedláček (vlastní), 85. Petr Hansch

ŽK 1 : 3 (67. Erik Berger – 67. Petr Hansch, 67. Petr Koza, 68. Radim Faltus)

Sestava Skalice: Aleš Jakl – Tomáš Voráček, Pavel Sedláček, Martin Škoda (69. Jiří Hánl), Roman Pípek (78. Vilém Ruprich), Stanislav Hanel, Lukáš Kožený, Erik Berger (71. Tomáš Pácalt), Václav Novotný, Jan Valeš (62. Ondřej Resler), Marek Panenka (83. Dominik Bogusz)

Stanislav Hanel – vedoucí mužstva (domácí): „Utkání, kdy jsme se konečně prosadili kombinační hrou a proměnili naše gólové šance. Poděkováni celému týmu za přístup k utkání a fanouškům za podporu“.

Zdeněk Šulc vedoucí mužstva (hosté): „Gratulace patří domácímu mužstvu,někteří naši borci by se měli nad sebou zamyslet…“.

Přestože koleda byla už v pondělí, pomlázku si domácí fotbalisté schovali na tuto neděli. A odvezli si ji fotbalisté z Kunčic.

Domácí nastoupili v optimální sestavě a opět jim vyšel úvod utkání. Běžela 3 min. a po přesném centru před branku se trefil Honza Valeš 1:0. V 11. min. navýšil skóre Erik Berger na 2:0 a ve 43.min se trefil Marek Panenka a bylo to už 3:0. Jenže to nebylo v první půli všechno. Ve 45.min hosté snížili po standardní situaci na 3:1 a šlo se do kabin.

Do druhé půle jsme opět vstoupili lépe než soupeř a Mára Panenka ve 48.min zvýšil na 4:1 a hned po třech minutách přidal pátý gól domácích Martin Škoda.

V 75. min se zapsal do dnešního průběhu zápasu pěknou střelou Ondra Resler (jeho 1.branka v dresu mužů) a bylo to 6:1.

V 85.min z neskutečného úhlu tvrdou střelou pod břevno snížili hostě na 6:2, ale poslední slovo v zápase měl opět Ondra Resler a po vynikající přihrávce Jirky Hánla v 90.min. uzavřel výsledek dnešní pomlázky na 7:2.

Domácí fotbalisté zaslouží pochvalu za předvedenou hru ( úplně jiný fotbal než minulý týden v N.Městě ) a sedmi vstřelenými brankami oplatili soupeři podzimní porážku.

Škoda, že nepřišlo více diváků, ale vzhledem k citelnému ochlazení se jich dostavilo 150. Díky.

Pochvalu zaslouží též trojice rozhodčích, která odřídila utkání s přehledem.