Branka: 30. Markovič Tomáš

Sestava Skalice: Jakl Aleš, Voráček Tomáš, Škoda Martin, Kožený Lukáš (67.Bogusz Dominik), Valeš Jan, Pípek Roman, Panenka Marek, Pácalt Tomáš, Sedláček Pavel, Novotný Václav, Hánl Jiří (57.Hanel Stanislav)

ŽK 0 : 1

ČK 1 : 1 (59. Hrubý Vojtěch – 78. Pácalt Tomáš)

Dnešní utkání jsme nezahráli v dobrém rozpoložení, Soupeř nás přehrával pohybem i kombinací. Ve 30. minutě se po špatné rozehrávce a chybě na levé straně obrany dostal míč před branku domácích a hosté šancí nepohrdli – 0:1. V dalších minutách se hra domácích trochu zlepšila, ale ani dvojnásobná šance Škody branku nepřinesla.

Ve druhé půli hosté bránili s devíti muži a podnikali bleskové výpady do otevřené obrany domácích. V polovině druhé půle odstoupil pro zranění Kožený, po pár minutách šli hosté do deseti po vyloučení hostujícího kapitána. Tlak na branku hostí narůstal,ale všechny střely obrana zablokovala, nebo odvrátila na roh. Po jednom z rychlých brejků hostů byl vyloučen také hráč domácích T. Pácalt.

Poté již hosté dokázali vítězství ubránit. Závěrem nutno dodat, že výkon nebyl optimální, ale soupeř byl o třídu lepší, nežli ten z minulého týdne. Hosté nám oplatili podzimní porážku a odvezli si všechny body.

Text: Václav Skořepa, fanda Skalice

Hanel Stanislav – vedoucí mužstva (domácí): „Zápas plný osobních soubojů rozhodl soupeř jednou proměněnou šancí v prvním poločase. Nám se i přes velkou snahu žádnou ze šancí proměnit nepodařilo. Proto hosté odváží všechny body“.

Martin Šmied, sekretář (hosté): „Koukatelnější fotbal byl k vidění jen v první půli, kdy jsme jednu z šancí proměnili, domácím ji nadvakrát zmařil náš brankář. V 60.min jsme šli do desíti, úspěšně jsme se ubránili nakopávaným míčům. Vybojované brejky jsme nezužitkovali, zápas byl tak vypjatý až do 94. minuty“.

Zdroj: khfotbal.cz