Muži vstoupili do jara důležitým vítězstvím na půdě posledního Nového Hradce

Foto Marek Vik

MUŽI – 16.3.2019

FC NOVÝ HRADEC KRÁLOVÉ – SK ČESKÁ SKALICE

1 : 5 (1 : 1)

Branky: 6. Michal Páter – 42. Marek Panenka, 50. Martin Škoda, 59. Jan Valeš, 69. Roman Pípek, 79. Jiří Hánl

ŽK 2 : 0

Sestava Skalice: Aleš Jakl, Tomáš Voráček, Erik Berger, Lukáš Kožený, Tomáš Pácalt (73. Vilém Ruprich), Resler Ondřej (46.Novotný Václav),Roman Pípek, Standa Hanel, Marek Panenka, Jan Valeš (81. Dominik Bogusz), Martin Škoda (78. Jiří Hánl)

První jarní utkání na hřišti FC Nový HK nezačalo pro hosty dobře. Již v 6.min. vyrobila obrana chybu a domácí šli lacino do vedení. 1 : 0. I v dalších minutách bylo domácí mužstvo lepší, hostům se nedařila ani kombinace, ani střelba. V závěru poločasu ve 41.min. dostal míč do běhu Marek Panenka na levém křídle a přesnou střelou podél gólmana domácích vyrovnal 1 : 1.

Do druhé půle vstoupili lépe hosté, když v 50. min. využil zaváhání domácího gólmana Martin Škoda a uklidil míč do opuštěné branky domácích, 1 : 2. V minutě 59. zvýšil po rohovém kopu hlavou Honza Valeš na 1 : 3. To už hosté soupeře přehrávali a o další gól do sítě domácích se postarala nová akvizice v českoskalickém dresu Pípek. V závěru již hosté zcela ovládli hru a výsledkem byla branka střídajícího Hánla na 1: 5 v 79. min.

Zápas se hrál na velmi dobře připraveném terénu (vzhledem k počasí) a utkání dobře odřídila trojice rozhodčích. Chlapci DÍKY !!

Váš fanda Vašek Skořepa

Stanislav Hanel – vedoucí mužstva (hosté): „Po našem rozpačitém začátku, kdy jsme hned od začátku prohrávali, jsme se postupně dostávali do hry a koncem poločasu jsme i vyrovnali stav utkání. Druhý poločas již proběhl pod naší kontrolou když jsme se několikrát gólově prosadili a utkání v klidu dohráli. Poděkování celému týmu za dobrý vstup do jarní části soutěže.“

Share on Facebook
Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.