Jedenáctka statečných na Lokádu nestačila

MUŽI – 10.11.2018

TJ LOKOMOTIVA HRADEC KRÁLOVÉ – SK ČESKÁ SKALICE

3 : 1 ( 1 : 1)

Branky: 35. Michal Zvolánek (z penalty), 47. a 73. David Drozd – 25. Martin Škoda

ŽK: 0 : 1 (14. Aleš Jakl)

Sestava Skalice: Aleš Jakl, Tomáš Voráček, Lukáš Huneš, Martin Škoda, Stanislav Hanel, Ondřej Resler, Tomáš Pácalt, Lukáš Kožený, Erik Berger, Václav Novotný, Jan Valeš

Z podzimní výsledkové šedi nevystoupili na půdě hradecké Lokomotivy fotbalisté České Skalice, kteří se sice ujali brankou Martina Škody z 25. minuty vedení, jenže o to už zkraje druhé půle přišli. Nejprve domácí ve 35. minutě z pokutového kopu srovnali na 1:1 a ve 47. minutě díky Drozdovi vedli 2:1. Tentýž hráč pak českoskalické trápení v 73. minutě ukončil trefou na konečných 3:1.

Michal Sobotka (domácí): „Dnes jsem měli velkou převahu a hosté hráli na brejky. Hostující celek od větší prohry zachránil dobře chytajicí brankář Jakl. Zaslouženě jsme získali tři body“.

Marek Vik – člen výboru (hosté): „I přes prohru jsme neodehráli špatný zápas. I ve značně lepené sestavě jsme si vytvořili dost šancí na lepší výsledek i když domácí berou tři body zaslouženě a k těm jim gratulujeme. Zápas v duchu fair play přesně odřídila trojice rozhodčích“.

Za týden nás čeká poslední zápas podzimu. V sobotu 17.11. přivítáme na domácím hřišti okresního rivala TJ Velké Poříčí. Zápas bude zahájen ve 13.30 hodin.

Zdroj: is.fotbal.cz, khfotbal.cz a nachodsky.denik.cz

Share on Facebook
Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.