Muži vyšli doma bodově i střelecky naprázdno

MUŽI – 4.11.2018

SK ČESKÁ SKALICE – SK ROUDNICE

0 : 2 (0 : 1)

Sestava Skalice: Aleš Jakl, Tomáš Pácalt, Libor Zítko, Stanislav Hanel, Ondřej Resler (65. Jiří Mertlík), Otakar Pšenička (62. Jiří Hánl), Lukáš Kožený, Erik Berger, Václav Novotný, Jan Valeš

První poločas nabídl vyrovnaný fotbal, na šance byli lepší domácí, na góly však hosté, kteří skalickou střeleckou nemohoucnost potrestali ve 36. minutě Kučerou.

Podobný obraz hry byl k vidění i po změně stran, kdy hosté znovu Kučerou uzavřeli na 0 : 2.

Stanislav Hanel, vedoucí mužstva (domácí): V dnešním utkání jsme opět doplatili na neproměňování šancí. Pokud nedáme gól nemůžeme pomýšlet na body.

Na krásném hřišti jsme dnes vytěžili trochu se štěstím tři body. Domácí byli hlavně v první polovině nebezpečnější, neproměnili vyložené šance a náš podržel Hopko. My jsme z několika šanci proměnili jednu. V druhé půli domácím trochu došly síly, my jsme je dorazili druhou brankou. Pak už se zmohli jen na nakopávané míče, které jsme ubránili.