Torzo mladších žáků sehrálo poslední halový turnaj v Hostinném

Zde je hodnocení sobotního turnaje mladších žáků v Hostinném.

Na začátku musím zmínit těžkosti při snaze sehnat potřebných pět hráčů na turnaj, což je naprosté minimum. Ještě ve čtvrtek jsem chtěl turnaj odpískat, protože jsme měl k dispozici jen dva hráče. Po nekonečné snaze jsem nakonec získal šest hráčů, ale to ještě nebyl konec útrapám. V sobotu ráno na srazu jsem dostal zprávu, že se jeden hráč se tzv. zasekl a nejede. Tak jsme odjeli v pěti hráčích.

Sestava: brankář: Tomáš Žilovec – Matěj Šupík, Šimon Adam – Daniel Vlček, David Krtička

Už ze sestavy je vidět, že jsme nemohli očekávat nějaké výborné výsledky. Do branky se poprvé postavil Tomáš Žilovec a můžu říci, že mě mile překvapil. Byl sice trochu zmatený, ale snažil se co mu síly stačily.

K prvnímu utkání ve skupině jsme nastoupili proti Vrchlabí a hned při našem druhém útoku ve třetí minutě se míč dostal po ose Adam, Vlček k Davidovi Krtičkovi a ten vystřelil a teč protihráče dopravila míč do sítě a vedli jsme 1:0. Poté to byl vyrovnaný boj se šancemi na obou stranách. Hráči plnili taktické pokyny, aby hráli zezadu a Dana Vlčka vysílali do rychlých protiútoků. Při této snaze, jsme jednou nastřelili tyč a jednou vystřelili těsně nad branku. Asi v desáté minutě však soupeř, který měl méně šancí, vyrovnal. Po tomto zápase jsem začal věřit, že můžeme potrápit i ostatní soupeře.

K dalšímu utkání jsme nastoupili proti výběru trutnovského okresu ročníku 2005. Hráči v tomto utkání nepochopitelně přestali hrát těsnou obranu a soupeř to v krátkém časovém úseku využil ke vstřelení tří branek. Poté jsme se nadechli ke krátkému tlaku a ten Dna Vlček využil ke střelení dvou branek a dostali jsme se opět do zápasu, ale nakonec soupeř ještě dvakrát skóroval a vyhrál zaslouženě 5:2.

V posledním utkání ve skupině nás čekal domácí tým. V kabině před zápasem jsme si řekli, že nemáme co ztratit a pokusíme se překvapit. V zápase to bylo jak na houpačce. Nejdříve soupeř vedl 3:0. Potom jsme snížili Danem Vlčkem a Davidem Krtičkou. Potom zase soupeř zvýšil na 5:2. Potom jsme zase zabrali a snížili Davidem Krtičkou a Šimonem Adamem a rozdíl jedné branky. Vypadalo to, že stihneme ještě vyrovnat, ale soupeř uhodil ještě jednou  a zvítězil 6:4.

Po této prohře jsme skončili ve skupině poslední a nastoupili jsme proti Týmu z Hořic, který také ve skupině nehrál nějak oslnivě. Rozdíl byl jen v tom, že nás bylo pět a jich bylo 12. Takže nás přehráli rychlostně a prohráli jsme 1:3. Branku v sítil Dan Vlček.

Nakonec jsme tedy nastoupili do souboje o 7. – 8. místo proti týmu z Trutnova. Tento tým byl pro mě největším zklamáním. Byl to tým hrající žákovskou ligu. Jejich výkon běhen turnaje byl žalostný. My jsme jim ale už na konci turnaje nebyli schopni konkurovat. Byli jsme na konci s fyzickými silami. Hráči už od poloviny utkání jen zápas odchodili a prohráli jsme 1:6.

Všem hráčům děkuji za předvedené výkony a doufám, že příští týden při prvním mistrovském turnaji na travnaté ploše budeme schopni v plném obsazení konkurovat soupeřům.

Ing. Radek Rýdl, trenér SK Rozkoš

Share on Facebook
Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.