Naše děti reprezentovaly okres

Foto archiv OFS Náchod

Zde jsou výsledky U10 a U11 – výběry:

Tabulka U10 po 1. kole

1. OFS Rychnov 4 3 1 0 13 – 3 10 bodů

2. OFS H. Králové 4 3 1 0 12 – 6 10 bodů

3. OFS Náchod 4 2 0 2 8 – 8 6 bodů

4. OFS Trutnov 4 1 0 3 7 – 17 3 body

5. OFS Jičín 4 0 0 4 7 – 14 0 bodů

Trenér Robert Frydrych: „První reprezentační akce ročníku 2007 dopadla vcelku dobře. V zápasech proti OFS Trutnov a Jičín jsme byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli, naopak nám nevyšel zápas pro OFS Rychnov n. K.. Proti OFS Hradec Králové jsme odehráli vyrovnané a bojovné utkání, v němž jsme si nakonec vytvořili více šancí, ale bez gólového efektu. Všichni nominovaní hráči zaslouží za své výkony pochvalu.“

OFS Náchod reprezentovali:
Jan Geisler, Tomáš Drbohlav, Josef Cobl (Červený Kostelec), Marek Mütsch, Vojtěch Kaněra (Česká Skalice), Vojtěch Resl (Provodov), Štěpán Vlček, Adam Kevin Kostlán (Velké Poříčí), Patrik Kaufman, Tereza Frydrychová (Broumov)

 

Tabulka U11 po 1. kole

1. OFS Náchod 4 3 1 0 25 – 8 10 bodů

2. OFS H. Králové 4 2 2 0 13 – 4 8 bodů

3. OFS Rychnov 4 2 1 1 17 – 10 7 bodů

4. OFS Jičín 4 1 0 3 10 – 21 3 body

5. OFS Trutnov 4 0 0 4 5 – 27 0 bodů

Trenéři Tomáš Balucha a Petr Havlík: „OFS Náchod sehrál první ZHL kategorie U11 v Lázních Bělohrad. Do prvního utkání proti OFS Trutnov hráči vlétli s neuvěřitelným nasazením a chutí hrát fotbal. Soupeře zasypali nádhernými góly a po důrazném, kombinačním výkonu vyhráli 11:2!!!. Druhé utkání proti OFS Rychnov nad Kněžnou bylo vyrovnanější, ale díky rychlejšímu přechodu z obrany do útoku jsme vyhráli 6:1. Třetí utkání proti OFS Jičín bylo z naší strany nepovedené, hráči pomalu přistupovali k soupeři, rozehrávali kombinace laxně a celkově to bylo nekoukatelné, celkový výsledek vyzněl pro náš tým 6:3. Poslední utkání s rivalem OFS Hradec Králové bylo jednoznačně nejlepší z celého turnaje. Utkání mělo od obou týmů vše, co by mělo mít v této kategorii. Hráči předvedli důraznou, kombinační hru s obrovským nasazení a fotbalovou myšlenkou, remíza 2:2 byla velice spravedlivá. Dnešní turnaj nám ukázal, jak se hráči fotbalově posouvají vzhůru, dávají hře myšlenku a řeší fotbalové situace chytře a drze. Všem hráčům děkujeme za vzornou reprezentaci našeho okresu.“

OFS Náchod reprezentovali:

Jaroměř – Kašpar Roman, Karel Jirka, N.Město n/M – Vacek Matěj, Matouš Pavel, Česká Skalice – Novotný Štěpán, Broumov – Heerkens Joeri, Hovorka Lukáš, Panchartek Jonáš, Kašpar Adam, Velké Poříčí – Drašnar Štěpán

Share on Facebook
Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.