Šestnáctý Memoriál Jiřího Břížďaly vyhrál Letohrad, domácí Rozkoš skončila čtvrtá

We cannot display this gallery

Foto: Pavol Závoďančík a rodina Břížďalova

Za krásného slunečného počasí se 27. srpna 2016 odehrál na fotbalovém stadionu v České Skalici 16. ročník Memoriálu Jiřího Břížďaly.

Velmi dobře obsazený turnaj o 8 týmech napovídal o kvalitě turnaje SP ročníku 2007. Hrálo se spravedlivým systémem každý s každým, takže vyhrál nejlepší tým a ten nejslabší byl naopak poslední. ČTĚTE VÍC

Všechny výsledky jsou zde.

Konečné pořadí:

  1. FK Letohrad
  2. FC Spartak Rychnov nad Kněžnou
  3. FC Hradec Králové
  4. SK Rozkoš Česká Skalice
  5. MFK Trutnov
  6. MFK Nové Město nad Metují
  7. Baník Žacléř
  8. TJ Červený Kostelec

I v této silné konkurenci podal tým SK Rozkoš Česká Skalice velmi slušný výkon a skončil na 4. místě. Nutno říci, že v novém systému hry SP 5+1 se hráči SK Rozkoš ještě hledají.

Myslím, že jsou kluci i nadále schopni držet krok s krajskou špičkou, ke které patřila všechna družstva na tomto turnaji (FC Hradec Králové, Letohrad, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Žacléř a Červený Kostelec).

Chtěl bych poděkovat všem hráčům, rodičům a fandům za krásnou fotbalovou atmosféru a sportovní zážitky.

Turnaje a předávání cen se osobně také zúčastnily paní Věra Rezková a Jiřina Bartošová, dcery pana Břížďaly, které svoji účastí přispěly k příjemné atmosféře turnaje. Vzpomínkou na svého otce zakončily 16. ročník. Mockrát děkujeme.

Sestava SK Rozkoš Česká Skalice: Martin Střihavka, Vojtěch Kaněra, Marek Mütsch, Tomáš Klíma, Martin Závoďančík, Tomáš Pivokonský, Daniel Chmelař, Martin Přibyl, Ryan Charles Miles a Petr Górski.

Nejlepší střelec turnaje: Vojta Kaněra (SK Rozkoš Česká Skalice)

Všem hráčům blahopřeji

trenér Tomáš Balucha

Share on Facebook
Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.