Muže čeká anglický týden, mládež jede v klasických kolejích

Týden se sešel s týdnem a další fotbal je před námi. V následujících dnech ho bude víc, než je obvyklé.

Muži TJ Jiskra Česká Skalice mají před sebou „anglický týden“, kdy ve středu jedou do Rychnova nad Kněžnou a v neděli do Přepych, kde ukončí miniturné po hřištích soupeřů, kdy z posledních pěti zápasů hráli jenom jednou před domácími diváky!

Ve středu 28. dubna 2010 zajíždí Jiskra do Rychnova nad Kněžnou, kde si to od 217 hodin rozdá s tamním Spartakem. Autobus Jiřího Kaněry do Rychnova odjíždí od hřiště v 15 hodin. Hosté jsou po sobotním vítězství nad Týništěm desátí s 26 body. Rychnov, který v minulém kole rozstřílel doma Černilov 5:2, je o příčku výše pouze díky lepšímu skóre. Sousedi v tabulce tedy určitě budou bojovat o „šest“ bodů. Podzimní souboj skončil vítězstvím Rychnova 2:0.

V neděli 2. května 2010 jedou fotbalisté Jiskry do nedalekých Přepych. Ty jsou zatím v tabulce sedmé se ziskem 29 bodů. Také toto utkání slibuje vyrovnanou partii. Přepychy v neděli prohráli ve Lhotě pod Libčany 2:3. Podzimní zápas Jiskra Česká Skalice versus SK Přepychy skončil remízou 1:1. Skalice se na hřiště soupeře bud dopravovat vlastními auty. Odjezd v 15.15 od stadionu.

Dorostenci Jiskry Česká Skalice jedou v sobotu 1. května 2010 do Voděrad na Rychnovsku. Hosté jsou s 19 body třetí, Sokol Voděrady je s 11 body sedmý. Na podzim vyhrála Skalice 4:0.

Starší žáci RSCM Rozkoš jedou v neděli 2. května 2010 do Vamberka, kde se střetnou s favorizovaným Baníkem. Rozkoš klesla po sobotní porážce v Předměřicích (2:3) na 7. místo se ziskem 17 bodů. Baník Vamberk má o šest bodů více a je čtvrtý. Utkání začne v 9.30 hodin. Autobus Františka Macháčka odjíždí od hřiště v Provodově v 7.45 a z Husova náměstí v České Skalici v 8.00 hodin. Na podzim se soupeři rozešli smírně 1:1.

Mladší žáci RSCM Rozkoš dál vévodí krajské soutěži. Své vedení si upevnili vítězstvím v Předměřících 8:1, které kazí fakt, že domácí nastoupili pouze v devíti a přesto dokázali skórovat. Rozkoš má po 14 kolech 35 bodů. Vamberk je s pěti body předposlední. Naposledy bez branek remízoval na Babí. Utkání ve Vamberku začne v neděli 2. května 2001 v 11.15 hodin. Odjezd autobusu je popsán v předchozím odstavci. Na podzim vyhrála Rozkoš 4:0.

Přípravky RSCM Rozkoš vstoupili minulý týden do jarní části sezon turnajem na „sedřeném“ umělém trávníku v Rychnově nad Kněžnou. V sobotu 1. května uspořádají turnaj na domácím hřišti v České Skalici, kde přivítají hráče FC Olympia Hradec Králové, TJ Červený Kostelec a AFK Hronov. Protože se přelosovaná soutěž teprve rozjíždí, těžko odhadovat, jako bude mít výsledky. Turnaj starších přípravek bude zahájen v 9 hodin, mladší elévové nastoupí o tři čtvrtě hodiny později.

Share on Facebook
Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.