starší žáci
TJ SLAVOJ PŘEDMĚŘICE NAD LABEM – RSCM ROZKOŠ 3 : 2 (poločas 1:1)
Branky: Roman Kubánek, Daniel Konvalinka
Sestava: Jezbera – Vejrek, Hanousek, Jiří, Brzobohatý – Zelený, Falta, Hanus, Hornych, Kubánek, Konvalinka. Střídali: Mareš, Ponka, Nymsa

Na kvalitně připraveném hřišti se setkali sousedé z tabulky. Tento duel vyzněl lepe pro domácí tým, i když průběh první půle nasvědčoval zcela jiné hře. Hosté začali lépe, protože se dostávali do vyložených šancí, ale ani jedna do 27. minuty nebyla proměněna, a to i díky dobře chytajícímu brankáři Předměřic. První branka přišla z kopaček hostí, když Hanuš poslal krásnou přihrávku do otevřené obrany a Kubánek zakončil. Jenže tento stav trval pouze 6 minut, kdy bylo kvůli hrubé chybě obrany Rozkoše srovnáno. Do kabin se tedy šlo za smírného stavu.

Pouhé dvě minuty po změně stran trval remízový stav, protože domácí tým v druhé půli začal hrát zcela jinak. Jeho hra byla důrazná a rychlá. Slavoj navýšil skóre po opětovné chybě stopera a zaváhání brankáře. Jenže do minuty se povedlo hostům srovnat, kdy se slova ujal Hanousek, jenž zatáhl míč, přešel přes tři hráče a jeho kolmici ve vápně krásně proměnil střídající Konvalinka. Poté byly k vidění šance obou týmů a celkem důrazný fotbal. Na vítěznou trefu čekali domácí do 54. minuty, kdy hrubě chyboval stoper hostujícího týmu Jiří a domácí hráč samotný únik proměnil.

Trenér RSCM Rozkoš Franc: „V sobotu jsme podali prachmizerný výkon. Nedokázali jsem přesně zakončit v první půli a to se nám stalo osudným. Tři vyložené šance Kubánka a další, které jsem nedali, jsou trestuhodné. Všechny obdržené branky byly zcela absurdní. První branka padla po nedůrazu na hranici pokutového území. Druhá po špatné domluvě Hanouska s brankářem Jezberou. Třetí padla po velmi drzém pokusu Jiřího, který se pokusil jako poslední hráč obkličkovat útočníka.  Nelze však svádět prohru na jednoho hráče, avšak dva hráči se na této prohře podíleli více. Můžeme doufat, že naše v výkonnost nebude jako na houpačce a bude spíše stoupat, než stagnovat“.

mladší žáci
TJ SLAVOJ PŘEDMĚŘICE NAD LABEM – RSCM ROZKOŠ 1 : 8 (poločas 0:3)
Branky: Tomáš Vejrek 2, Daniel Němeček 2, Erik Berger (z penalty), Tomáš Pácalt, Daniel Kubašta, Jakub Frinta
Sestava RSCM: Gangur – Nymsa, Berger, Patrný, Vik – Nguyen Minh, Ponka, Kubašta, Vejrek – Němeček, Pácalt, Střídali: Frinta, Jáneš

Utkání začali hosté nekoncentrovaně. Domácí nastoupili pouze v 9 hráčích s taktikou bránit a odkopávat balon co nejdále od vlastní brány. Fotbalisté Rozkoše si vypracovali hodně šancí, které končili v náruči brankáře nebo za brankou. Nakonec poločas skončil 0:3.

Ve druhé půli Rozkoš začala lépe. Kombinovala a přehrávala soupeře hrou a dávala góly. I  domácím se podařilo vstřelit gól, když hráči Rozkoše polevili. Stav utkání skončil 8:1pro Rozkoš. „Bohužel zahazovali vypracované šance jako každý zápas“, dodal trenér Jan Hátaš.