Dorost doma naplno bodoval

TJ JISKRA ČESKÁ SKALICE – 1. FC ROKYTNICE NAD ORLICÍ 2:0 (poločas 1:0)
Branky: David Hátaš, Matěj Dubovský
ŽK 0:0

Sestava Skalice: Suchý – Bartoš, Hátaš, Šitina, Gazda – Kožený, Jelen, Železov, Patrný – Dubovský, Vaněček. Střídali: Střihavka, Plíšek.

První poločas se odehrál zcela v režii domácího týmu. Hostujícímu brankáři v úvodu několikrát vypadnul míč, domácí jeho zaváhání nedokázali využít. Do dobrých příležitostí se dostali Hátaš i Kožený, který místo kličky brankáři zvolil slabou střelu. Skóre se měnilo jenom jednou, když si na rohový kop Pavla Železova naběhnul nikým nehlídaný David Hátaš a přesnou hlavičkou stanovil výsledek úvodní půle.

Po změně stran pokračovala hra podle stejného scénáře. V 52. minutě potrestal nedůraz obránců Rokytnice druhým gólem Matěj Dubovský. I po této brance měli domácí víc ze hry. Nakopávané míče však v rokytnické brance nekončily. Zvláště šance Plíška a Dubovského po „Želízkových“ pasech volaly po gólu. Hosté vyráželi k rychlým protiútokům. Dva samostatné výpady řešil s přehledem brankář Suchý.

„Naše hra nebyla ideální, získali tři body. „Minulý týden v Doudlebách jsme hráli fotbal, dnes se na naši to nedalo dívat“, nebral si servítky trenér Jiskry Česká Skalice Vladimír Jirásek.

Share on Facebook
Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.