Béčko mladších žáků poskočilo vítězstvím nad Babím na 4. místo a budou bojovat o titul okresního přeborníka

MLADŠÍ ŽÁCI „B“ – 27.4.2016

SK BABÍ – SK ROZKOŠ ČESKÁ SKALICE

0 : 3 (0 : 1)

Branky: Matyáš Adam 2, Adam Vondráček

Sestava Skalice: Ondra Lukavský – Tadeáš Souček, Lukáš Provazník, Mirek Pavlík – Martin Dubský, Šimon Adam, Adam Vondráček, Tomáš Madarasz, Filip Plíštil – Matyáš Adam, Petr Michálek

Soupeř nastoupil s hráči mladšími, včetně hráčů ročníku 2007, což je věkem ještě mladší přípravka. A to bylo znát. Celý zápas jsme měli převahu, ale ta naše nemohoucnost v pokutovém území. V brance Babí soupeře stál mohutný hráč ročníku 2002 a s tím měli naši hráči velký problém. I když jsem jim stále tvrdil, aby ho vyšachovali nahrávkami a střelami k tyči, stále přicházely střely z dálky od pasu výš, což nebyl pro něho problém. Nakonec to snad pochopili a všechny tři branky padly po rychlých narážečkách a přízemních střelách k tyči.

Všem hráčům děkuji za předvedený výkon a rodičům za podporu,jak na hřišti tak tím, tak že mužstvo auty přemístili na místo konání zápasu.

Radek Rýdl, trenér MŽ

Tímto vítězstvím se mladší žáci posunuli na 4. místo základní části tabulky.V základní části okresního přeboru zbývá dohrát jen jedno utkání mezi Policí a týmem Dolan, které už postavení našeho týmu nemůže ohrozit. Police se vítězstvím může posunout na druhé místo, kdežto postavení Dolan na 7. místě se v žádném případě nezmění.

Následovat budou zápasy o konečné umístění. První čtyři týmy si to teď rozdají o titul okresního přeborníka. Mužstva na 5. až 8. místě budou tato místa rovněž obhajovat pouze mezi sebou. Zápasy o konečné umístění se budou hrát dvoukolově doma – venku každý s každým. Rozlosování brzy doplníme. První utkání by měli naši mladší žáci hrát již příští týden.

Jan Holý

Share on Facebook
Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.