Prckové znovu vyhrávali. Těší nás jejich radost ze hry

Foto: http://fotbalcs.webnode.cz/

Uplynulo pár dní a naše předpřípravky se 25.4.2016 utkaly na hřišti v České Skalici v dalším mistrovském utkání s týmy Zábrodí a Machova. Naši hráči začínají v této soutěži pozvolna získávat zkušenosti a systém 3+0 se jim líbí a těší se na každý zápas. Dokazuje to i samotná účast hráčů a jejich radost ze hry, což je největší odměna pro trenéry. V tomto mini turnaji dokázali hráči SK Rozkoš porazit velmi dobře hrající tým Sokola Zábrodí 9:6 a srdcem bojující Jiskry Machov 7:2.

Nutné podotknout, že v těchto turnajích jde především o radost dětí ze hry ne o výhry. V tom je síla turnajů 3+0.

Děkuji všem hráčům za reprezentaci našeho klubu a těším se na další mistrovská utkání.

Naše poděkování patří taktéž rodičům a fandům.

Sestava: Richard Vacek, Albert Linek, Sebastian Nývlt, Patrik Vitebský, Vanesa Dudadíková, Ondřej Tylš, Vojtěch Retzer

treneři: Tomáš Balucha, Dušan Nývlt

Share on Facebook
Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.