Duch Fair play ještě nevymřel!

V posledních 14 dnech se na našich hřištích udála chvályhodná sportovní fair play gesta, která zaslouží vyzdvihnutí a jsou hodná následování. Pojďme všichni šířit tuto myšlenku hlavně mezi mládeží a snažme se je vést hlavně dobrým příkladem k tomu, že je to jen sport, který všichni děláme pro zábavu, protože ho máme rádi  🙂

ČTĚTE VÍCE

9.4.2016

V utkání III. třídy na Náchodsku mezi Sokolem Zábrodí a Sokolem Božanov v 60.minutě rozhodčí nařídil pokutový kop pro hosty za stavu 2 : 1 pro domácí za nafilmovaný pád v pokutovém území. Po diskuzi obou kapitánů kapitán hostů Ervin Wilke požádal rozhodčího, aby nařízený pokutový zrušil. Rozhodčí svůj verdikt opravil a penalta se nekopala. Utkání domácí nakonec vyhráli 3:1.

23.4.2016

V utkání Okresního přeboru na Náchodsku mezi TJ Velké poříčí B a Loko Meziměstí za stavu 4:0 pro domácí vnikal do pokutového území hostí hráč domácích Jiří Dobýval, který si dělal kličku mezi dvěma obránci hostí, ale smekla se mu přitom noha, upadl a přišel o míč. Rozhodčí ze svého postavení odpískal pokutový kop, proti kterému hosté ani neprotestovali. Jiří Dobýval však šel za rozhodčím, že to faul nebyl a že se smekl sám a rozhodčí proto penaltu odvolal. Utkání skončilo 4:0 pro domácí.

24.4.2016

V utkání Krajského přeboru mezi Slovanem Broumov a FK Náchod hráč hostí Jan Hable si za stavu 0:3 zpracoval břichem a pak rukou, následně přihrál spoluhráči, který vsítil čtvrtou branku hostí. Po gólu se přiznal rozhodčímu, že zahrál předtím rukou a rozhodčí proto branku, odvolal a nařídil přímý volný kop pro domácí. Utkání nakonec skončilo 0:3.

Ing. Petr Vítek, předseda OFS Náchod

Share on Facebook
Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.