Nekompletní mladší žáci zakončili podzim pouhým bodem na domácím hřišti

MLADŠÍ ŽÁCI – 31.10.2015

Výsledky turnaje v České Skalici:

SK ROZKOŠ ČESKÁ SKALICE – TJ ČERVENÝ KOSTELEC

2 : 2 (0 : 1)

Branky Skalice: Matyáš Adam 2

Soupeř, proti kterému hledáme celý podzim způsob hry, kterým bychom ho přehráli. Ale stále se to nedaří. Dvakrát jsme prohrávali a vždy jsme dokázali srovnat. To je určitě pozitivní. Tento zápas se povedl mimořádně Matyáši Adamovi, který se oprostil od dělání blbostí a soustředil se jen na hru.

 

SK ROZKOŠ ČESKÁ SKALICE – MFK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ

 1 : 3 (0 : 1)

Branka Skalice: Dan Vlček

Soupeř byl technicky i fyzicky nad naše síly. V tomto utkání bylo opět poznat jak nám chybí opora zadních řad Lukáš Provazník.

 

SK ROZKOŠ ČESKÁ SKALICE – TJ BANÍK VAMBERK

0 : 1 (0 : 1)

Sestava Skalice: Kryštof Kocián, Pavel Michálek, Mirek Pavlík, Jan Chmelař, Matyáš Adam, Vojta Souček, Adam Vondráček, Filip Lesk, Tadeáš Souček, Šimon Adam, Dan Vlček, Martin Dubský

Vyrovnané utkání z obou stran, se spoustou šancí. Soupeř jednu využil a my ani jednu. Všem hráčům děkuji za výkony během celého podzimu a těším se po zimní přestávce, kdy sehrajeme pět zimních turnajů a těším se i na jarní část. Všem rodičům, kteří se podíleli na dopravách na turnaje, moc děkuji. V neposlední řadě děkuji všem, kteří se zúčastnili zakončení sezony. Doufám že se to vydařilo podle vašich představ.

Ing. Radek Rýdl, trenér SK Rozkoš Česká Skalice

Projekt ROZHODČÍ A ADMINISTRACE FOTBALOVÝCH SOUTĚŽÍ podpořilo finančně Město Česká Skalice. Děkujeme!

Share on Facebook
Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.