Výsledky Memoriálu Jiřího Břížďaly

Přinášíme kompletní výsledky 15. ročníku Memoriálu Jiřího Břížďaly.

Výsledky ze základních skupin:

SK Rozkoš A – FK Náchod B 3:0
SK Rozkoš B – FK Náchod A 3:2
MFK Nové Město – TJ Sokol Provodov 3:1
FK Jaroměř – Dobruška / Opočno 1:4
FC Slavia Hradec Králové – TJ Tatran Hostinné 1:5
FC Hradec Králové – AFK Častolovice 8:0
FK Náchod B – TJ Tatran Hostinné 0:9
FK Náchod A – AFK Častolovice 4:4
TJ Sokol Provodov – FC Slavia Hradec Králové 1:1
Dobruška / Opočno – FC Hradec Králové 1:1
SK Rozkoš A – MFK Nové Město 9:1
SK Rozkoš B – FK Jaroměř 2:4
MFK Nové Město – FK Náchod B 2:1
FK Jaroměř – FK Náchod A 4:0
FC Slavia Hradec Králové – SK Rozkoš A 1:11
FC Hradec Králové – SK Rozkoš B 11:0
TJ Tatran Hostinné – TJ Sokol Provodov 6:0
AFK Častolovice – Dobruška / Opočno 0:10
FK Náchod B – TJ Sokol Provodov 2:1
FK Náchod A – Dobruška / Opočno 0:6
SK Rozkoš A – TJ Tatran Hostinné 7:3
SK Rozkoš B – AFK Častolovice 2:5
MFK Nové Město – FC Slavia Hradec Králové 1:4
FK Jaroměř – FC Hradec Králové 1:5
FC Slavia Hradec Králové – FK Náchod B 3:0
FC Hradec Králové – FK Náchod A 8:0
TJ Tatran Hostinné – MFK Nové Město 6:1
AFK Častolovice – FK Jaroměř 6:4
TJ Sokol Provodov – SK Rozkoš A 0:10
Dobruška / Opočno – SK Rozkoš B 8:0

Pořadí po základních skupinách:

Skupina A:

1. Rozkoš A

2. Hostinné

3. Slavia Hradec Králové

4. Nové Město nad Metují

5. Náchod B

6. Provodov 2008

 

Skupina B:

1. FC Hradec Králové

2. Dobruška / Opočno

3. Častolovice

4. Jaroměř

5. Rozkoš B

6. Náchod A

 

Semifinálové zápasy:

A6 Provodov – B5 Rozkoš B 2:3
B6 Náchod A – A5 Náchod B 3:0
A4 Nové Město – B3 Častolovice 1:3
B4 Jaroměř – A3 Slavia Hradec 7:0
A2 Hostinné – B1 FC HK 1:8
B2 Dobruška/Opočno – A1 Rozkoš A 3:2

Zápasy o konečné umístění:

O 11. místo: poražený A6 – B5 PROVODOV – B6 – A5 NÁCHOD B 2:2 (2:3 PP)
O 9. místo: vítěz B6 – B5 NÁCHOD A – B6 – A5  ROZKOŠ B 0:1
O 7. místo: poražený A4 – B3 NOVÉ MĚSTO – B4 – A3 SLAVIA HRADEC 5:2
O 5. místo: vítěz A4 – B3 ČASTOLOVICE – B4 – A3 JAROMĚŘ 0:2
O 3. místo: poražený A2 – B1 HOSTINNÉ – B2 – A1 ROZKOŠ A 6:0
O 1. místo: poražený A2 – B1 FC HRADEC KRÁLOVÉ – B2 – A1 DOBRUŠKA/OPOČNO 2:1

Konečné pořadí:

1. FC Hradec Králové

2. TJ Dobruška / Spartak Opočno

3. SK Rozkoš Česká Skalice „A“

4. TJ Tatran Hostinné

5. FK Jaroměř

6. FC Slavia Hradec Králové

7. MFK Nové Město nad Metují

8. AFK Častolovice

9. SK Rozkoš Česká Skalice „B“

10. FK Náchod „A“

11. FK Náchod „B“

12. TJ Sokol Provodov 2008

 

Související odkazy:

FC Hradec Králové poprvé vyhrál Memoriál Jiřího Břížďaly: http://fotbalceskaskalice.cz/?p=11163

Jiří Břížďala v České Skalici: http://fotbalceskaskalice.cz/?page_id=11260

Share on Facebook
Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.